Wszystkie statystyki zebrane w jednym miejscu

Ewidencja danych w OSPiko to dopiero początek możliwości, po zgromadzeniu danych szybko zauważysz jak dużo ciekawych informacji można z nich wyciągnąć. Wyszukaj, zobacz lub wydrukuj statystyki, wszystko w intuicyjny i łatwy sposób.

Zobrazowane w czytelny sposób

Statystyki Strażaka

Sprawdź w ilu akcjach, wydarzeniach lub innych działaniach uczestniczył strażak, zweryfikuj jego aktywność. Wszystkie statystyki strażaka zebrane w jednym miejscu, intuicyjna obsługa i atrakcyjny wygląd sprawia, że szybko polubisz ten moduł.

Zestawienie udziału w akcjach

Wydrukuj zestawienie udziału w akcjach w poularnym formcie xlsx (Excel). Zestawienie wygenerujesz kilkoma kliknięciami, wybierz dowolny okres i sprawdź statystyki udziałów.

Statystyki Sprzętu

Sprawdź wykorzystanie sprzętu w akcjach i innych działaniach. Oceń zużycie paliwa w dowolnie wybranym okresie

Statystyki Pojazdu

Podejrzyj i wydrukuj statystyki wykorzystania pojazdów, statystyki zobrazowane są w czytelny sposób i zawierają liczbę użyć, przejechane kilometry oraz zużyte paliwo.

Wybierz motyw, który będzie Ci odpowiadał