Przypomnienia o ważnych terminach

Jeżeli jesteś odpowiedzialny za ewidencję danych w OSP to wiesz, że dużym wyzwaniem jest pamiętanie o wszystkich terminach. Przegląd sprzętu hydraulicznego, kalibracja detektora wielogazowego, badanie techniczne pojazdu , termin szkolenia czy też inne zobowiązania, o których musisz pamiętać. OSPiko posiada moduł przypomnień, w którym zgromadzone są wszystkie ważne terminy. Po uruchomieniu programu od razu zobaczysz czy masz coś do załatwienia

Terminy sprzętu

Dodając sprzęt możesz określić terminy. W terminie wybierasz czy ma być aktywne przypomnienie jeżeli tak to możesz określić na ile dni przed terminem OSPiko ma wyświetlić przypomnienie domyślnie jest to 30 dni.

Terminy pojazdów

Dodawanie terminów do pojazdów wygląda analogicznie do terminów sprzętu. Otwieramy edycję lub dodajemy nowy pojazd, przechodzimy do zakładki terminy i dodajemy termin.

Badania i szkolenia strażaków

Dodając badanie lub szkolenie możesz wskazać datę ważności. Program automatycznie na podstawie daty ważności wyświetli powiadomienie o nadchodzących terminach.

Własne przypomnienia

Chcesz dodać własny termin i otrzymać o nim przypomnienie ? To proste wystarczy, ze uruchomisz moduł przypomnień i przejdziesz do zakładki Podejrzyj i wydrukuj statystyki wykorzystania pojazdów, statystyki zobrazowane są w czytelny sposób i zawierają liczbę użyć, przejechane kilometry oraz zużyte paliwo.

Wszystkie przypomnienia zebrane w jednym miejscu

Dodane przypomnienia dostępne są w module przypomnień. Jeżeli są jakieś aktywne przypomnienia przycisk prowadzący do modułu zostanie podświetlony na czerwono. Jeżeli chcesz sprawdzić czy za 60, 80 czy 250 dni będą jakieś terminy, które musisz załatwić wystarczy, że zmienisz filtr na: „Ujednolicona liczba dni wybrana poniżej” wtedy będziesz mógł wybrać ujednoliconą liczbę dni. Pamiętaj, ze bezpośrednio z modułu możesz przejść do edycji w celu zaktualizowania lub dodania nowego terminu.