Wysługa lat w 28 sekund ?

Tak to możliwe! Przygotowanie wniosku o odznakę za wysługę lat z programem OSPiko zajmie 28 sekund. Uruchom moduł wybierz docelową datę nadania zweryfikuj poprawność i wydrukuj wniosek – całość w 28 sekund.

Odznaki i odznaczenia

Prosty i intuicyjny kreator wniosków o odznaczenia. Po wybraniu strażaka automatycznie uzupełnione zostaną potrzebne dane wystarczy wybrać odznaczenie, dopisać uzasadnienie i wniosek gotowy.

Historia wniosków

Wszystkie składane wnioski zachowasz w programie, w prosty sposób możesz edytować wniosek lub zmieniać jego status.

Wybierz odpowiedni format

W module utworzysz wniosek o odznaki i odznaczenia w wybranym przez Ciebie formacie