5/5
Program bardzo przydatny w życiu jednostki . Bardzo ciekawe rozwiązania warty uwagi. Zdecydowanie polecam wszystkim jednostka OSP.
OSP Zbludowice
Naczelnik OSP Zbludowice
5/5
Program z każdą aktualizacją coraz bardziej intuicyjny.Świetna współpraca pomiędzy użytkownikiem a producentem programu pomoc techniczna bez zwłoki.Program w naszej jednostce jeszcze nie jest wykorzystywany w 100% ale to kwestia czasu, ewidencja strażaków i pozostałe moduły idealnie współpracują,raporty pomocne w podsumowaniach czy sprawozdaniach do Komend PSP, a statystyki pięknie uwidaczniają w jakim stanie jest jednostka OSP.Przeglądy konserwacje ,badania już nie trzeba przerzucać stert papierów aby pilnować terminów,program robi to za nas.Dziękuje za podjęcie trudu stworzenia programu we współpracy z nami strażakami w bardzo przyzwoitej cenie.
OSP Gdynia Wiczlino
5/5
Program bardzo użyteczny usprawnia funkcjonowanie OSP.
OSP Rdzawka
5/5
Wiatm. Chcieli byśmy podzielić się z wami opinią na temat programu. Jesteśmy bardzo miłe zaskoczeni wykonaniem tego oprogramowania. Przejrzystość to jego niewatpliwa zaleta. Program bardzo użyteczny, czytelny oraz łatwy w obsłudze. Bardzo przydaje się do prowadzenia oraz zarządzania OSP. Warto zakupić i mieć dokumentacje w formie elektronicznej, z przypomnieniami ustawionymi według własnych potrzeb.Pozwala prowadzić dokumentację jednostki w bardzo sprawny i szybki sposób.Poza tym bardzo dobry kontakt z twórcą programu ciągle nowe aktualizacje nowe pomysły.Gorąco polecamy !!!
OSP Widawa
5/5
Szczerze polecam ten program każdej OSP. W tym roku zostałem naczelnikiem i program OSPiko bardzo pomaga mi w działaniu i dokumentowaniu działalności a jest to o wiele przyjemniejsze od wersji papierowej. Potwierdzam także bardzo dobry kontakt z twórcą.
OSP Prandocin Iły
Naczelnik
5/5
Witamy wszystkich bardzo serdecznie. Chcielibyśmy polecić ten program wszystkim którzy szukają pożądanego programu do prowadzenia dokumentacji jednostki w prosty i przejrzysty sposób. Pozdrawiamy.
OSP Pilawa
5/5
Witam. Chciałbym podzielić się z wami opinią na temat programu OSPIKO 1.0. Więc jesteśmy bardzo miłe zaskoczeni wykonaniem tego oprogramowania. Przejrzystość to jego niewątpliwa zaleta. Pozwala prowadzić dokumentację jednostki w bardzo sprawny i szybki sposób. Nie wiem czy teraz dali byśmy rade prowadzić naszych kwiatów bez tego programu. Gorąco polecamy !!!
Miejska Ochotnicza Straż Pożarna w Kraśniku
5/5
Polecamy ten program, jest funkcjonalny, bardzo szybko i łatwo się na nim pracuje. Jest łatwy w użytkowaniu, można w prosty sposób wydrukować potrzebne dane
OSP Złotnik
5/5
Program bardzo użyteczny, czytelny oraz łatwy w obsłudze 🙂 Bardzo przydaje się do prowadzenia oraz zarządzania OSP. Warto zakupić i mieć dokumentacje w formie elektronicznej, z przypomnieniami ustawionymi według własnych potrzeb. Polecamy!
OSP Ryglice
5/5
Program wart każdych pieniędzy jest bardzo intuicyjny, a więc każdy bez problemu poradzi sobie z obsługą, poza tym polecamy go do każdej innej jednostki OSP, gdyż ułatwia to bardzo prowadzenie dokumentacji. Poza tym bardzo dobry kontakt z twórcą programu ciągle nowe aktualizacje nowe pomysły itp.
OSP Wielowieś
5/5
Program jest rewelacyjny. Bardzo prosty w obsłudze przez co każdy może się nim posługiwać bez większych problemów. Program śmiało można polecić każdej jednostce, bo warto.
OSP Pierzchów
5/5
Bardzo dobry program do prowadzenia dokumentacji w zasadzie wszystkiego co dotyczy danej OSP, nam bardzo ułatwił pracę. Polecamy!
OSP Stoczek
5/5
Polecam ten program, gdy dochodzi do jakiegoś problemu z winny naszej, admin bardzo szybko kontaktuje się z nami i rozwiązuje problem techniczny.
OSP Lipowiec
5/5
Wszystko w jednym miejscu. Świetny program do prowadzenia dokumentacji OSP. Bardzo korzystna cena, polecam
OSP Stęszew
5/5
Bardzo fajny i użyteczny program. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym.
OSP Resko
5/5
Polecam program, po sprawdzeniu kilku dostępnych na runku aplikacja OSPiko zdecydowanie najlepiej sprawdza się w administracji jednostką.
OSP GRS Starówka
5/5
Jestem zadowolony z programu. Jest to duża pomoc w zarządzaniu jednostką, wszelkie dane dostępne są w szybki sposób i ułatwiają pracę. Szczególnie pomocne są statystki.
OSP Czarnów
Polecam.
OSP Tuszów Narodowy
5/5
Polecam, program funkcjonalny, fajny, przejrzysty, aktualizacje są na bieżąco, jeszcze troszkę dopracować i będzie super.
OSP Milicz
5/5
Bardzo użyteczny program do Zarządzania Jednostką OSP. Ciekawe jest to, że twórca programu wysłuchuje naszych opinii i modyfikuje program tak, aby był jeszcze bardziej funkcjonalny. Polecam.
OSP Przysucha
5/5
Program wart polecenia, bardzo przydatny w utrzymaniu porządku w jednostce.
OSP Komarów-Osada
5/5
Super program dla OSP, wszystko w jednym miejscu, Polecam ten program wszystkim znajomym strażakom z sąsiednich jednostek. Naprawdę warty uwagi i mam nadzieję że dalej będzie się rozwijał.
OSP Stary Brus
5/5
Program wart polecenia, bardzo przydatny w utrzymaniu porządku w jednostce. Polecam!
OSP Żywocice
5/5
Program wart polecania, ułatwia prowadzenie dokumentacji, wszystko w jednym miejscu, łatwy w obsłudze i tani. POLECAMY!!
OSP Świerklaniec
5/5
Super łatwy w obsłudze program ma bardzo dużo udogodnień dla prowadzenia papierologii w OSP, jak na tyle funkcji to cena jest adekwatna do programu. Kontakt z właścicielem programu jest bardzo szybki i miły polecam serdecznie.
OSP Radziechowice Drugie
5/5
Bardzo fajny i łatwy w obsłudze program a jednocześnie dobrze rozbudowany(cały czas zachodzą zmiany), szybki kontakt z właścicielem programu, dobre doradztwo i miły kontakt, polecam serdecznie.
OSP Konie
5/5
Program rewelacyjny, wiele ciekawych i przydatnych funkcji, cena jak na taki program niska. Polecam, bardzo ułatwi wam prace i zaoszczędzicie mnóstwo cennego czasu. Polecam
OSP Dobrzyca